logo

Fotografia biznesowa


Fotografie biznesowe potrafią powiedzieć o firmie więcej niż długie teksty. Efekty kreatywnej i przemyślanej sesji zaskakują odbiorców oraz zachęcają do natychmiastowego kontaktu z przedsiębiorstwem.

Czym są zdjęcia biznesowe?

To fotografie członków zarządu oraz pracowników. Zdjęcia biznesowe przedstawiają w profesjonalny sposób nie tylko osoby, ale i wnętrza, a także pracowników podczas wykonywania obowiązków firmowych. Sesja wizerunkowa firmy ujmuje to, czym się konkretne przedsiębiorstwo zajmuje oraz jak funkcjonuje. Zdjęcia wizerunkowe ilustrują w oryginalny sposób to, co przedstawiają często fotografie stockowe. Fotografie ozdabiające strony internetowe, czy zdjęcia do wywiadów to tylko nieliczne przykłady zastosowania zdjęć biznesowych. Wykonywane przeze mnie sesje ilustrują ofertę, sposób działania, pokazują wyznawane w firmie wartości, pozytywną atmosferę między współpracownikami. Są wyrazem pełnego profesjonalizmu, szczerości i otwartości wobec Klientów, a także wysokiej jakości proponowanych usług czy produktów. Otwierają drzwi przedsiębiorstwa i zapraszają odbiorcę do środka. To świetny sposób komunikacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej, element marketingowy, sprzedażowy, reklamowy. To wreszcie niezbędny aspekt budujący spójny, a zarazem przekonujący oraz budzący zaufanie wizerunek firmy. Dobre zdjęcia to dobre emocje i dobre relacje. To po prostu dobry początek dalszego rozwoju.

Zdjęcia jako środek komunikacji

Żyjemy w kulturze wizualnej. A firmy i przedsiębiorstwa, dostosowując się do potrzeb swoich Klientów, muszą w coraz większym zakresie komunikować się ze swoimi odbiorcami właśnie za pomocą obrazów, w tym zdjęć. Warto więc używać ich wszędzie tam, gdzie pojawia się wzmianka o Waszej firmie. Sesje biznesowe znakomicie sprawdzają się jako ilustracje na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, w lokalnych i krajowych gazetach czy czasopismach. Wykonuję sesje do wywiadów, które idealnie uzupełniają wypowiedzi bohaterów.

Oryginalne, niosące treść, perfekcyjne techniczne

Jestem elastyczna i wsłuchuję się w potrzeby osób, z którymi współpracuję. Dlatego moje zdjęcia są bardzo mocno zindywidualizowane. Wyróżnia je atmosfera, charakter, wdzięk. Posiadam doświadczenie, profesjonalny warsztat, poczucie estetyki.