logo

O mnie

first

Witam, nazywam się Monika Woroniecka

Jestem fotografem

Fotografia daje mi spełnienie, prowadzi mnie przez życie, rozwija i wytycza cele. Poprzez sesje fotograficzne wciąż poznaję nowych ludzi, od których mogę się wiele nauczyć, ponieważ fotografia to ludzie. Jest to zawód przy którym nie sposób się nudzić, wciąż dzieje się coś ciekawego, jestem w nowych miejscach, spotykam nowych ludzi. Odkryłam siebie poprzez fotografię, ona dodaje mi sił, zapału i energii do życia.

Z pasji narodził się zawód. Bo życie to cykl zdarzeń, często przypadkowych, które nas tworzą, tak też jest w moim przypadku. Ukończone studia wyższe pomagają mi w codziennej pracy, w prowadzeniu działalności, organizacji zadań. „Zarządzanie” pomaga mi w wytyczaniu celów, moim biznesowym rozwoju. „Polityka społeczna” wyjaśniła mi wiele ciekawych aspektów postępowania z ludźmi, pogłębiła moją wrażliwość na ludzi, pomaga w budowaniu relacji. Fotografia dopełniła moją wiedzę, rozwinęła wyobraźnię, poprzez nią odkryłam co potrafię robić najlepiej. Poprzez fotografię odkryłam w sobie wiele cech: wrażliwość, delikatność, minimalizm, dokładność w działaniu.

Kucharz, Fryzjer, Prawnik, Coach… każdy potrzebuje zdjęć. Potrafię dostosować się do konkretnych potrzeb klienta. Posiadam profesjonalny sprzęt, bogate doświadczenie i umiejętności. Jestem mobilna, co pozwala mi wykonywać zlecenia wszędzie tam gdzie są potrzebne zdjęcia.