logo

Fotografia portretowa

portrety biznesowe

   Portrety biznesowe przedstawiają pracowników, członków zarządu bądź założyciela firmy, czy lidera. Zdjęcia można wykonać w studio, siedzibie firmy, plenerze.

   Portrety biznesowe można wykorzystać w różnorodny sposób: w CV, na portalach społecznościowych, na stronach internetowych (w zakładkach opisujących zespół danego przedsiębiorstwa), w stopkach mailowych, magazynach branżowych, jako ilustracje wywiadów, publikacji prasowych czy w komunikacji wewnątrz firmowej.

   Dawniej większość usług skupiona była wokół społeczności lokalnych, a wszystkie niemal sprawy załatwialiśmy w stacjonarnych placówkach firm czy punktach usługowych. Mieliśmy więc bezpośredni kontakt z pracownikami przedsiębiorstw, wiedzieliśmy, jak wyglądają, jacy są. Dziś jest inaczej. Robimy zakupy przez Internet, płacimy rachunki za pomocą kont internetowych, wybieramy wykonawcę remontu nie poznawszy go wcześniej. Wejście na portal społecznościowy czy na stronę internetową jest równoznaczne z niegdysiejszym otworzeniem drzwi punktu usługowego. Jeśli w recepcji informacje przekazała nam osoba w pełni kompetentna, otwarta i rzetelna – nasze zaufanie wobec danej firmy rosło. Tak samo – jeśli w sieci spotkamy się z portretem osoby o profesjonalnej i miłej aparycji – podświadomie będziemy w stanie zaufać jej w większym stopniu oraz
nawiązać z nią współpracę.

   Lubię pracować z ludźmi, poznawać nowe osoby. Opowieści, Wasze historie, które opowiadacie, przyjaźnie są wartością dodaną mojej pracy.