logo

Do czego jest Ci potrzebny portret biznesowy?

Kiedy zatrzymujesz wzrok, przeglądając treści w Internecie? Gdy coś mocno przyciągnie Twoją uwagę. Najczęściej na ciekawym zdjęciu lub tytule, prawda? To, jak zrobione jest zdjęcie, ma ogromne znaczenie.

Wirtualna rzeczywistość, podobnie jak realna, w ciągu kilku sekund budzi w nas reakcje. Pozytywne bądź negatywne. Co możesz zrobić, by przyciągać wzrok swoim wizerunkiem w sieci? Możesz przygotować z fotografem profesjonalną sesję zdjęciową. Portret biznesowy wydobędzie z Ciebie cechy, które podnoszą Twoją wartość w oczach potencjalnego klienta. W zależności od tego, gdzie zechcesz to zdjęcie wykorzystać, fotograf układa plan. Efekt finalny zdjęcia, jaki oboje zaplanujecie, będzie służył podkreśleniu Twoich mocnych stron.

Portret biznesowy możesz wykorzystać w mediach społecznościowych, pokazując swoją twarz. Ponadto, podczas jednej sesji zdjęciowej możesz zaplanować kilka dodatkowych zdjęć, prezentujących część lub całość Twojej sylwetki. Możecie zaaranżować sesję zdjęciową pokazującą Twój zawód czy pasję. Ty odpowiednio się ubierasz, a fotograf planuje tło – odpowiednie otoczenie. Zdjęcie sylwetki możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej bądź w czasopismach branżowych. Gdy ktoś Cię prosi o zdjęcie do publikacji w Internecie, nie szukasz wówczas fotografii, która „się nadaje”, tylko wybierasz jedno ze swoich, wcześniej przygotowanych, profesjonalnych zdjęć biznesowych.

Portret biznesowy podkreśla Twój charakter i budzi skojarzenia z branżą, w której pracujesz. To Twoja wizytówka w sieci i Twój „przebłysk” pomiędzy milionem innych zdjęć, przewijanych na portalach społecznościowych. Twoje zdjęcie nie może być przypadkowe. Ma wyrażać Ciebie.

Skontaktuj się, aby porozmawiać o zdjęciach dla Ciebie: monikaworoniecka.pl

  • Udostępnij:

Comments are closed.