logo

Rok 2017 był pełen niespodzianek

Fotografia wizerunkowa - zdjęcie grupowe

Też macie wrażenie, że czas szybko płynie? Mój rok minął tak szybko, że gdy przypominam sobie niektóre spotkania, sesje zdjęciowe i wydarzenia, zdaje się, jakby były wczoraj. Ciekawa jestem co będzie dalej, ale to jest wielką tajemnicą.

Fotografia biznesowa i reportażowa – moje realizacje w 2017

W roku 2017 zrealizowałam wiele sesji zdjęciowych dla firm. Uwieczniłam ważne wydarzenia. Różne branże, osobowości, wymagania. Dałam radę, choć nie zawsze było łatwo.

Oto kilka realizacji:

 

Ważnym krokiem było wstąpienie do Towarzystwa Biznesowego. Tam odkryłam networking i już wiem, że on działa. To była świetna decyzja. Gdy po raz pierwszy poszłam na spotkanie, zostałam przywitana uśmiechami i życzliwością. Od razu poczułam się dobrze w grupie bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Wiele korzyści finansowych przyniosła mi ta grupa. W myślach mam te życzliwe twarze i przyjaźnie, które można tam zawrzeć. Dziękuję losowi za to, że nakierował mnie na taką formę zdobywania klientów.

 

Kolejnym ważnym etapem w ubiegłym roku byłą współpraca z Fundacją Pomóż Im. W poprzednim poście opisywałam swoje refleksje na temat współpracy z nimi, bo zmieniły moje podejście do życia. Dzięki podopiecznym „Pomóż im” doceniam każdą chwilę.

 

Dziękuję swoim klientom za zaufanie i współpracę, za rozmowy, uśmiechy i życzliwość:

Fundacja Pomóż Im, Alfa Centrum Białystok, ASTWA, Beer Stock, Caroseria, Eko Forum, Opera i Filharmonia Podlaska, Izba Przemysłowo-Handlowa, Monika Gawanowska, Towarzystwa Biznesowe, Prosperity Błażej Młynarczyk, JUSTICO Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kostro, Europartner AKIE Krzysztof Mnich, Archime Maciej Ejdys, Dietetyk Magda Kulesza, Natalia Kopciewska Kancelaria Radcy Prawnego, Magda Olesiuk, OrthoLux, Sklejka Trade, Puhalska Design, Małgosia Bezubik, Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko, English Zone, Przedsiębiorcze Podlasie, Honya Europe, Express House Nieruchomości, Anna Remża, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, Ania Zatorska – animacja, organizacja imprez, Dietetyk Julita Dudicz, Emmerson Białystok, franglle.pl, Agata Bujko, Anna Gardocka, Paweł Ciborowski, Halina Sierocka, Żaneta Zarzecka.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Mam ogromną satysfakcję i jednocześnie zadziwia mnie to, że lista jest tak długa.

 

 

 

Fotografia w moim życiu

Fotografia biznesowa na dobre zagościła w moim życiu. Uważam, że to był dobry wybór i kierunek w którym nadal będę podążać. Życie fotografa to czas pełen niespodzianek, wyzwań, niepewności. Dla mnie jest to również życie pełne wielu możliwości, wielu ciekawych ludzi, poczucia spełnienia.W trakcie studiów jeden z wykładowców opowiadał nam o życiu fotografa, jako artysty. Mówił: to piękne mieć pasję i warto ją pielęgnować, to dar. Czasem lepiej jest żyć skromniej i po swojemu niż biec za pieniędzmi tracąc życie. Idę tą drogą. Trzymajcie za mnie kciuki, aby ten rok był dla mnie równie ciekawy pod względem zawodowym. A może jeszcze lepszy?
Więcej realizacji możecie zobaczyć w portfolio.
  • Udostępnij:

Comments are closed.